KURUMSAL

VİNİ, asansör sektöründe 1996 yılından bu yana hizmet vermiştir. Kalitesini Türkiye ve dünyaya kanıtlamış, tescilli bir kuruluş ve markadır.

Firmamız VİNİ Lift olarak % 100 Yerli sermaye ile kurulmuş olup bu gün 2000m2 kapalı alan içerisinde faaliyetine devam etmektedir. Teknik ve üretim kapasitesini her geçen gün yükseltmeye devam ediyor. Yeni nesil çevre dostu ileri teknoloji ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Sektör içerisindeki birçok yabancı firma ile ortaklık sağlamıştır.

İTHALAT ve İHRACAT pazarlama ağında geniş yelpazeye sahip olan firmamız Türkiye 'de olduğu gibi tüm komşu ülkelerde dâhil olmak üzere Avrupa pazarında da başarılı çalışmalara imza atmıştır. Kalitesi referansları ile sabitleşmiş olan VİNİ Lift, çalışmalarında kazanmış olduğu başarıların haklı gururunu taşımaktadır.

Üretim ve Montaj faaliyetlerimizde can güvenliğini ön planda tutarak kalite standartlarımızı daima yüksek tutmaktayız. Her gün gelişen teknolojiyi aralıksız geliştiren ve teknolojik gelişmelerde pay sahibi olan firmamız çalışma politikamızdan ödün vermeden siz sayın müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamaktan onur duymaktadır.

Visyonumuz : Kazançlarımızı, yatırım yaparak daha değerli kılmak ve çağımızın teknolojik imkanlarından faydalanarak enerji verimliliği yüksek ürünleri üretmektir.

Vizyonumuz : Asansör sektöründe pazar payımızı sürekli artırmak, kaynaklarımızı etkin ve verimli kullanarak çözüm ortaklarımıza karşı olan sorumluluğumuzu yerine getirmektir.
SOSYAL MEDYA :
to top